Zkušenosti klientů

Více než měsíc jsem trpěla na bolesti v kříži. Některé dny jsem nemohla sedět, ani spát. Bowenova technika zmírnila mé problémy už po první aplikaci. Po druhé masáži, kterou jsem podstoupila za týden po první, moje bolesti odezněly úplně.

Marie S., 70 let

Naštěstí mě netrápí žádné zdravotní problémy. Přesto bych se s Vámi rád podělil o první zkušenosti s kineziologií. Kineziologie mě pomohla v profesním životě, konkrétně s nepříjemnými pocity, trémou a ostychem při vystupování na veřejnosti, při prezentacích nebo jednáních. Měl jsem několik sezení s paní Martinou a na základě vlastních zážitků musím říct, že je neuvěřitelné, jak mozek a psychika fungují a jak snadno lze posunout vlastní limity. Zajímá mně to čím dál tím víc a určitě budu pokračovat.

Martin, 32 let

Úžasná relaxační technika, jsem člověk, který se nezastaví, tak trochu workoholik. Po Bowenově technice mám vždycky chvíli útlum, ale pak mě zavalí velké množství energie. Doporučuji.

Oldřich, 50 let

Už delší dobu jsem trpěla bolestmi bederní páteře, která přicházela vždy po větší a delší námaze. Podstoupila jsem neurologické vyšetření a rehabilitaci, ale bolesti se jen na čas zmírnily. Pak jsem se od známých dověděla o Bowenově metodě, a proto jsem ji vyzkoušela. Po ní jsem se cítila unavená, bolest neustoupila a přidala se i v oblasti břicha. Vše však po 2-3 dnech zmizelo a já se cítím dobře. Všem, kteří mají podobné potíže, bych tuto metodu doporučila.

Jana, 51 let

...

Více jak rok jsem řešil problém se zamrzlým ramenem, přes velkou bolest, jsem nemohl ruku zvednout. Po jedné Bowenově masáži jsem ruku zvedl, bez velkých obtíží. Byl jsem překvapen, jak rychle se dá problém vyřešit.

Honza, 27 let

(výběr z osobních sdělení)